Luaj Tani

Wild Wild West: Great Train Heist

Luaj-Tani-për-Free-Games

Si emri sugjeron temën e Wild Wild West: Great Train Heist është një lojë mahnitëse slot është e bazuar rreth perëndim të egra që ju merr prapa në kohë kur Cowboys dhe banditët ekzistuar. Nëse e doni filma Clint Eastwood, ju do të duan këtë lojë një shumë shumë. kjo 5 mbështjell dhe 10 paylines është asnjë depozitë slots falas lojë që mund të luhet online për të marrë një ul receptorin e telefonit të lojës. Sfondit të ekranit të lojës është një shkretëtirë shterpë me kaktus dhe një tren në lëvizje në një distancë të largët. Ju do të dëgjoni Train Sound së bashku me një muzikë fast paced gjatë gjithë lojës. bilbilave Trajnimi çdo tani dhe pastaj dhe fonogram është e disa rezultatin popullor film perëndimore.

zhvillues:

NetEnt është zhvilluesi i kësaj loje i cili gjithashtu ofrojnë disa të tjera asnjë depozitë slots falas Lojë për të shijuar në internet. Kjo është një kompani që bën lojra slot mahnitshme që mund të kthehet dikush në një lojtar profesionist, të mos harrojmë sasinë e parave që ju mund të fitojë duke luajtur lojrat e tyre.

Loja përmban:

Tema rreth një Heist treni është i shtrirë në lojë me simbolet e grabitës të armatosur që përfshijnë një zonjë, si dhe. Çuditërisht zonja është e vlerës më të lartë në lojë që mund të fitojë 50 herë shuma juaj në një linjë pagese kur është 5 i simboleve të saj shfaqet në një rresht. simbolet e tjera janë klubi standarde, zemër, diamant, lopatë dhe një dollap të artë të sigurt. numri me fat 7 dhe një kartë me fjalë EGËR të marrë vendin e simboleve bonus në lojë. Nga 10p në £ 100 e shumës bast ju keni çdo shans për të fituar big. Në asnjë depozitë slots falas lojë ju mund të fitojë të holla virtuale, por për të marrë për të luajtur lojë e vërtetë.

  1. Scatter Simboli: numri me fat 7 shkruar në një pjatë rrumbullakët metalik është simbol shpërndaj në lojë. Kur tre i këtij simboli duket ju merrni 10 rrotullime falas, 20 rrotullime falas për 4 në një rradhë dhe 30 kur 5 e numrit të 7 shfaqet në një rresht të vetëm. Pra, kjo lojë ka numrin më të rrotullime falas që rrit shanset tuaj për të fituar para të mira. mirë, ne nje asnjë depozitë slots falas lojë ju do të mësojnë se sa ju mund të fitojë në lojë të vërtetë.
  1. E egër: Ky simbol mbulon për të gjithë me përjashtim të shpërndaj dhe ka katër variante. Rregullt egër bën punë themelore, por ka tre të tjerë që janë të veçanta. Zgjerimi egra që zgjerohet në tërë mbështjell, X2 shumëzues që shumëfishon simbole të egra nga 2 dhe një egër përhapur që konverton simbolet e saj fqinje të egra.

vendim:

Me një maksimum prej 500 herë shuma juaj për të fituar, RTP për këtë lojë është 96.75% që e bën Wild Wild West: Great Train Heist lojë më të mirë rreth e rrotull për gamblers. The asnjë depozitë slots falas version ju lejon të luajë lojë për të lira dhe të gëzojnë praktikuar teknikat tuaja.

Luaj-Tani-për-Free-Games