Luaj Tani

Luaj Tani! Libri i Slotit të Vdekur në Mailcasino.com

Të njohur për lojën e tyre celulare, si lojën dhe tiparet emocionuese unike për secilën lojë, lojëra elektronike në internet janë shumë të dashura lojë online kazino. Duke pasur parasysh popullaritetin e këtij lloji të lojërave të kazinosë, zhvilluesit vazhdojnë të lëshojnë lojëra të reja shpesh. Goditja e fundit për të bërë përshtypje të turmës në internet është Libri i Slots të Vdekur nga Play 'n Go, dhe është në dispozicion në https://www.mailcasino.com. Me një dizajn tërheqës dhe karakteristika më emocionuese, kjo lojë e çarë me temë Egjiptiane është mjaft e këndshme.

Libri i lojërave elektronike të vdekura  

Çfarë përbëhet nga Libri i Slots të Vdekur?

Book of Slots Dead vijnë me një temë egjiptiane, e cila është e dukshme në çdo aspekt të lojës. Në thelb, ajo vjen me një sfond mbresëlënës, i cili është një tempull antik egjiptian me shtylla mbresëlënëse, ndaj të cilave është shfaqur tabela e lojës. Loja përmban një bord 5x3 me 10 linja pagese; lojtarët kanë nën kontroll numrin e linjave të pagesave me të cilat preferojnë të luajnë, numrin e monedhave me të cilat do të dëshironin të vinin bast për xhiro dhe vlerën e monedhave. Lojtarët mund të zgjedhin të fillojnë bastet me një minimum prej 0.10 kredish dhe një maksimum prej 100 kredish.

Foleja më e mirë e pagimit

Simbolet e lojës që përcaktojnë slotin e Librit të Vdekur

Loja Libri i Slots të Vdekur vjen me simbole të bukura, të gjalla dhe të paguara mirë. Ashtu si çdo tjetër lojëra elektronike, kjo lojë ka simbole me vlerë të lartë, si dhe me vlerë të ulët. Ata me vlera të larta janë të gjithë perënditë e ndryshme egjiptiane si Osiris, Anubis dhe Horus së bashku me vetë Rich Wilde. Rich Wilde është më i vlefshmi që paguan 10, 100, 1000 dhe 5000 herë për 2, 3, 4 dhe 5 simbole në një linjë pagese. Simboli tjetër i vlefshëm në Book of Slots Dead është Osiris që paguan 5, 40, 400 dhe 2000 herë përkatësisht për 2, 3, 4 dhe 5 simbole. Anubis dhe Horus paguajnë në mënyrë të barabartë në 5, 30, 100 dhe 750 herë të aksioneve përkatësisht për 2, 3, 4 dhe 5 simbole. Simboli shpërndarës është gjithashtu një simbol pagese që paguan përkatësisht 2, 20 dhe 200 herë për 3, 4 dhe 5 simbole.

Ofertat e lojërave elektronike në internet

Karakteristika e veçantë e lojërave të fatit për të cilën duhet të dini!

Libri i Lojërave elektronike të Vdekura vjen me një veçori të veçantë që e bën lojën shumë më emocionuese. Kjo është tipari i lojërave të fatit që aktivizohet sa herë që lojtarët menaxhojnë një fitore. Sipas kësaj veçorie, hapet një dritare e veçantë e lojërave të fatit ku lojtarët duhet të marrin pjesë në një bast të thjeshtë dhe të parashikojnë nëse letra do të jetë e kuqe apo e zezë. Nëse lojtarët fitojnë bastin, fitimet e tyre do të shumëfishohen deri në 2500 herë; nëse humbin, ata humbin të gjitha paratë e tyre. Karakteristika e lojërave të fatit në lojë Book of Slots Dead nuk është e detyrueshme dhe lojtarët thjesht mund të klikojnë në "Mblidhni" për të mbledhur fitimet dhe për të vazhduar më tej me lojën e lojërave elektronike në rast se nuk janë të interesuar. Por duke pasur parasysh se bixhozi ka një shans 50-50 dhe ka potencialin për të rritur në mënyrë progresive fitimet, është një mënyrë e shkëlqyeshme për të rritur herësin e eksitimit dhe për të maksimizuar fitimet në të njëjtën kohë.