Luaj Tani

BASHKOHU TANI! Faqet e lojërave elektronike në internet Ted Slot në Mailcasino.com

Pesë rrotulla dhe 20 fole fikse të linjës së pagës, Ted Slot Slots Online Site  bazohet në dy filma të suksesshëm komedi të cilët dolën në 2012 dhe 2015. Personazhi kryesor në filma, si dhe ky faqja e lojërave elektronike në internet lojë, është një arush pelushi i cili mund të flasë. Ai herë është i vrazhdë, herë qesharak por në të shumtën e rasteve i dashur. Loja përmban deri në 6 karakteristika kryesore të lojës që shkaktohen në mënyrë të rastësishme dhe pesë karakteristika të bonusit.

Ted Slot Slots Online Site

Rreth Zhvilluesit të Faqes së Slots Online të Ted Slot

Lojërat Blue Print ka krijuar një përzgjedhje të lojërave elektronike me temë unike për shumë kazino kryesore operatorët në të gjithë botën. Kjo faqja e lojërave elektronike në internet loja është një tjetër lojë zbavitëse prej tyre.

Rreth Lojë

Lojërat elektronike kryesore

Ju duhet të rrotulloni rrotullat e kësaj faqja e lojërave elektronike në internet lojë nga 20p në 500 për çdo rrotullim. Teddy po bën një nga partitë e tij këtu. Por ai vetë po dremit në divan pas një hangover ndërsa kanaçe birre janë shtrirë rreth tij. Simbolet në rrotulla kanë karta të rregullta, si dhe pak ikona të lidhura me temën si arka birre, mjellmë, bong dhe e dashura / gruaja e tij Lori. E egër këtu është logoja e lojës e cila mund t'ju sjellë 25 herë bastin tuaj për të marrë 5 simbole në një linjë pagese.

Karakteristikat e ndryshme të kësaj faqja e lojërave elektronike në internet loja është si më poshtë:

  • Bonus Thunder Buddies- Ju mund ta aktivizoni këtë funksion duke ulur 3 ose më shumë nga simbolet e bonusit. Ju do të rrotulloni një karusel këtu, i cili do të përcaktojë lojën që do të luani nga pesë tiparet e ndryshme në dispozicion.
  • Bonus Zvarritje Bar- Në këtë lojë tavoline ju do të grumbulloni një numër shumëzuesish, shpërblime shtesë dhe një shans për të hyrë drejtpërdrejt në Bonusin e Big Money.
  • Spins Free Spins - Ju do të luani këtë lojë në një set të veçantë mbështjellës prej 5x4. Ju do të shpërbleheni me çmime shtesë, shtesa të egra si dhe rrotullime falas.
  • Super Mart Rrotullime Falas - Kjo lojë sjell një rrip transportieri në supermarket në sfond, vetëm kjo po mbart ikona të egra. Kurdoherë që ndalet egra bien mbi mbështjellëset. Ju do të merrni pesë rrotullime falas këtu.
  • Wheel of Fartune- Thjesht zgjidhni një simbol pelushi për të zbuluar rritjen e shumëzuesit, shigjetën ose thjesht merrni një shans për të shkuar në Bonusin e Parave të Mëdha.
  • Bonus Big Money - Të paktën një shumëzues i madh do të zbatohet në bastin tuaj total në këtë veçori. 
2. Modifikuesit- Pellushi mund të zgjohet nga gjumi i tij në çdo kohë gjatë lojës bazë dhe t'ju shpërblejë me ndonjë nga gjashtë modifikuesit. Këto janë karakteristika të rastësishme që luhen gjatë lojës së rregullt. Gjashtë modifikuesit e ndryshëm janë Laser Gun Wilds, Birra Streak, Psychedelic Super Spin, Psychedelic Bonus Boost, Psychedelic Colossal Spin, dhe TV Remote Symbol Streak të cilat të gjithë përmirësojnë lojën.

Përmbledhje e faqes së lojërave elektronike në internet Ted Slot

Lojëra elektronike më të mira për celularë

The faqja e lojërave elektronike në internet loja vjen me disa karakteristika të bonusit që e bëjnë atë edhe më interesante dhe shpërblyese gjithashtu. Ju mund ta keni më të lehtë të aktivizoni tiparet kryesore të lojës sesa karakteristikën e bonusit, megjithatë, do ta gjeni slotin shumë shpërblyes. Gjithashtu, shikoni Ruletën Franceze këtu