Luaj Tani

Luaj sot! Bonusi i depozitave të lojërave elektronike për lojëra elektronike Samurai Split

Vendosni skenën për karakterin japonez dhe bëhuni gati për Samurai Split Slot lojëra elektronike celular Bonus depozite lojë Samurai Split projektuar dhe zhvilluar nga NextGen. Ka 25 linja pagese me 5 rrotulla dhe 3 rreshta. Foleja është e frymëzuar nga Kultura Japoneze e cila mund t'ju japë maksimumi 480 rrotullime falas.

Bashkohuni në betejën në lojën me bonus të depozitave të lojërave elektronike

Sfondi është një fshat japonez i mbuluar me male dhe tempuj. Rrotullat e kësaj loje për lojëra elektronike Bonus i Depozitës janë me natyrë transparente dhe për t'i rrotulluar ato rrotulla duhet të vendosni bastet që fillojnë me 40p dhe shkojnë deri në 20 për një xhiro.

Bonusi i depozitave të slotave celularë Samurai Split

Madhësia e monedhës varion midis £ 0,01 dhe 50 2,50 e cila mund të vendoset nga butonat '+' dhe '-' të pranishëm poshtë mbështjellësve. Simbolet me pagë të lartë në lidhje me temën janë luftëtari, një tempull japonez, një shishe e vogël shishkë, samurai dhe shpata e tij. Kini kujdes për simbolin samurai për të marrë pagën më të lartë. Të gjithë simbolet e rregullta të lojës mund të zëvendësohen nga fjalët e arta "Wild" përveç simbolit të shpërndarjes së banderolës që do t'ju paguajë 12.5 herë shumën tuaj të bastit kur vini në një palë prej 5 në një linjë aktive page.

Mprehni Shpatën me Bonusin e Depozitës së Slotave Mobile

Të gjithë simbolet e pranishëm në rrotullat e slotit do të ndahen në dy gjysma nga samurai, kështu që nëse doni fitore më të mëdha, atëherë prisni që samurai të shfaqet në rrotullat. Ju do të merrni shumëzuesin duke filluar nga 2x dhe duke shkuar deri në 32x.

Kazino e faturave telefonike

Tjetra vjen me tiparet e rrotullimeve falas të cilat do të aktivizohen nga simboli i shpërndarjes dhe rrotullimet maksimale që mund të fitoni nga kjo veçori janë 480 rrotullime falas. Një numër rrotullimesh falas në varësi të numrit të simboleve që vendosni në rrotulla. 5 simbole do t'ju japin 15 rrotullime falas dhe 3 simbole do t'ju japin 5 rrotullime falas.

Këtu vijnë lojërat elektronike përfundimtare të lojërave Bonus Depozitë, Luftëtar Spin, i cili do të zëvendësojë të gjithë simbolet me vlerë të ulët me simbolet me vlerë të lartë për t'ju dhënë fitore masive.

Faqja e lojërave elektronike

Përfundimi i lojës Slot

Grafika e Bonusit të Depozitave të Slotave Mobile Falas në Samurai Split Slot është mjaft e mahnitshme me efektet zanore të lidhura me temën në sfond. Gameplay është mjaft i thjeshtë duke shfaqur një RTP prej rreth 96.63%. Karakteristikat drithëruese të kësaj fole do t'ju mbajnë të lidhur për ekranet tuaj të paktën për disa kohë. Pra, kjo fole sigurisht që ia vlen të harxhoni kohën dhe paratë tuaja.