Luaj Tani

Nuk është sigurisht diçka të veçantë në lidhje e re Neon Jungle Slots nga hekurt qen. Ju keni një përzierje të natës në një qytet dhe mbretërinë e kafshëve që shumë lojtarë të gëzojnë. It also has the '80s feel to it giving it a retro look. Neon Jungle ofron lojtarët me shumë karakteristika interesante bonus. Lexoni rishikimin më poshtë për më shumë informacion të këtij slot.

Lighting Up ekranin tuaj me Neon Jungle Slots

The 5 reels në këtë vend i caktuar të ketë një sfond ngjyrë vjollcë. Të lëkundet mbulojnë një pjesë mjaft të ekranit lojës. megjithatë, ju prapë mund të shihni disa jetën bimore neoni-lit në sfond të errët. Ju gjithashtu mund të shihni disa ndërtesa të larta të rritet në sfond. Atje jane 20 paylines aktivë dhe 3 rreshtave në dispozicion në këtë slot. Neon Jungle Slots ofron standarde simbolet kartë luajtur në rrotullat. Ju keni një, J, K, Q, 9, dhe 10 si simbole me vlerë të ulët. Kafshët përbëjnë ikona me vlerë të lartë në rrotullat. Këto kafshë përfshijnë një bretkocë, një tigër dhe një papagall. Ekziston edhe një lule dhe një flutur, si dhe. Këto pesë simbole kanë vlera të larta bashkangjitur me ta.

A Monkey Wild And Lizard Scatter Në Neon Jungle

Ju mund të presin për të parë një majmun symbol.There egër është gjithashtu një Lizard Scatter ikonë pranishëm. Të egra do të zëvendësojë të gjitha ikonat e tjera të dukshme në 5 reels përveç shpërndaj dhe bonus symbols.The kërmilli dhe flamingo rozë janë simbolet bonus dispozicion në këtë slot.

Keno Drita Bonus Në Neon Jungle Slots

Kur një dritë neoni thekson simbolin Flamingo, ju do të shkaktonte funksion Keno Lehta Bonus. Në këtë raund, ju merrni për të zgjedhur 10 nga 28 numrat. Kjo gjithashtu mund të bëhet automatikisht kur ju të klikoni një buton të rastit.

Nje total prej 15 numrat janë tërhequr më pas në këtë raund. Nëse ju ndeshje asnjë, ju ende merrni 50 monedha. Nëse ju ndeshje 10 numrat, ju merrni 20,000 monedha. Në Neon Jungle Slots ju keni një raund rrotullime falas, si dhe. Në lojëra elektronike të tjera, ju duhet të tokës një numër të caktuar të shpërndaj për spins.However lirë, Neon Jungle eshte ndryshe. Nëse drita neoni thekson bonus ikonën Kërmill Pa pagesë vishet, Rrotullime falas janë aktivizuar. Ju merrni 6 rrotullime falas, por nuk multipliers.This fitojë raundin e nuk mund të retriggered si edhe.

Për të përmbledhur

Luaj Tani

Ky vend i caktuar ka grafikë të mirë, animacion dhe një krijues Theme Music. Ajo gjithashtu ka një RTP së 96.13% do të thotë me një £ 100 Bast për çdo rrotullim, ju merrni një £ 96,13 si pagim. Jepni këtë slot me një gjuajtje të lirë për karakteristikat e tij fitimprurëse dhe unike bonus.