50X Wagering shumën e bonusit depozitave para të tërheqë. Bonus Oferta e vlefshme për 30 Ditëve nga marrja. Max konvertimit për depozitë : 5 herë shumën bonus. Në varësi të vend dhe Mail Casino së plotëPolitika bonus

2

Merre bujare ynë 100% Welcome Bonus deri në £ / € / $ 200

Lojtarë të rinj Vetëm. Wagering ndodh nga bilanci reale parë. 50x wagering bonus ose ndonjë fitimet e gjeneruara nga rrotullime falas, Kontributi mund të ndryshojnë për lojë. Kërkesa wagering është llogaritur në vetëm baste bonus. Bonus është e vlefshme për 30 Ditë / rrotullime falas të vlefshme për 7 ditë nga çështje. Max konvertimit: 5 herë shuma e bonusit ose nga rrotullime falas: $/£ / € 20 ose 200 kr.Kushtet e plota të zbatohen.